Jak se slaví Star Wars svátky

9. května 2016 v 19:27 | Lithiel |  Zážitky
Včera se sice slavil svátek matek, takže Star Wars day už je jaksi passé ale přesto bych se ráda ještě vrátila k pátému květnu, tedy dnu, kdy slaví temná strana. Já jsem sice vždycky fandím světlé straně a moje nejoblíbenější postavy (Poe Dameron a Lendo Calrissian) jsou obě také ze světlé strany ale kupodivu jsem stejně na temné straně síly. A pročpak? ...My se totiž, pokud jde o Star Wars, řídíme těmito hesly:


A tak jsme já a Eri na temné straně a Ilian s Tauriel na světlé.

Proto Ilian slavila hlavně ve středu, ale já se těšila na čtvrtek. A že se nám ten den, kdy temná strana jásá, podařil! Chtěla jsem sem dát tento článek už ve čtvrtek, ale měla jsem toho tolik, že jsem to nestihla.

Tak prosím:


No, pekla jsem od pěti ráno. Sice jsem si musela hezky přivstat ale stálo to za to, no ne? (Mňam, mňam,...)


No a nakonec je tu výplod onoho slavného pátého května (to jen abyste viděli, že taky občas vytáhnu tužku a papír Smějící se):


Sice by moje vesmírná Starfish asi nelétala, ale já jsem hračička a baví mě si hrát s přípojovými moduly a kabinami a je to výborná zábava na fyziku a občanku. Mrkající

Za kvalitu a za špatné otáčení se omlouvám, jsou to jen fotky bohužel (už chápu proč Eri nerada dává obrázky na blog... NerozhodnýSmějící se).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eri Eri | Web | 10. května 2016 v 12:28 | Reagovat

Vlastně není úplně pravda, že Já a Tauriel jsme na světlé nebo temné straně... c:  Rozhodly jsme se,  že budeme na šedé straně síly a budeme jen pozorovat Ilian a Lithiel, jak se překonávají v odůvodnění, pročje zrovna ta jejich strana lepší. Naše heslo je "Come to the gray side ~ we have coocakes!",  ale ještě jsme nevymyslely, jak by ty coocakes měly vypadat, nebo jestli to vůbec existuje. Každopádně je ale Tauriel spíše světlešedá a já tmavěšedá. ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama