Září 2016

Poslední život: příběh začíná

26. září 2016 v 16:39 | Lithiel |  Povídky
Ahoj! Ó ani nevíte jak jsem ráda, že jsem se zase dostala na blog, opravdu. Vím, nebyla jsem tu už asi půl roku, tedy nepřidávala jsem články, jen jsem se občas jukla jak se tady tomu daří, ale teď jsem si řekla (teda vlastně mě k tomu dokopala Ili), že je na čase zase něco přidat :)
Ačkoliv jsem přes prázdniny moc nečetla (za což se opravdu neskutečně stydím), nezahálela jsem. Ke konci prázdnin jsem zkoukla čtyři řady Doktora (když mě Ilian konečně přesvědčila, abych se na to podívala a za to jsem jí opravdu opravdu vděčná) ale hlavně jsem průběžně PSALA! Napsala jsem devět kapitol mého nového příběhu na wattpad. Ty první jsou sice krátké, hooodně krátké, protože to píšu na mobilu, ale teď už se mi hezky zdelšují.
První kapitolka, kterou sem dám je opravdu dost krátká (pod 767 slov) a taky dost zmatená a nemyslím si, že by se to dalo pochopit na první pokus. Původně jsem byla v pokušení dát sem rovnou dvě kapitoly najednou, ale řekla jsem si, že si je schovám do rezervy. Kapitoly by měly teď vycházet pravidelně ob dva dny, opakuji MĚLY BY, to neznamená, že budou, já se znám :)
No tak tady to je.

Barvy Řecka

2. září 2016 v 20:43 | Eri |  Obrázky
Tak a jsem tu zase Já s pár obrázkama. Poslední tři týdny jsem byla na MK v řecku bez wifiny, a tak to sem přidám teď. Jde hlavně o krajinky, ale mám i něco exotického.