Barvy Řecka

2. září 2016 v 20:43 | Eri |  Obrázky
Tak a jsem tu zase Já s pár obrázkama. Poslední tři týdny jsem byla na MK v řecku bez wifiny, a tak to sem přidám teď. Jde hlavně o krajinky, ale mám i něco exotického.


První obrázek vznikl ještě když jsem byla doma, to jsem si namalovala podklad a zbytek jsem pak dodělala v zahraničí. Tato sova je velice vzácná, jeikož ji v přírodě jen tak nespatříte. Na rozdíl od modrých sov pod Mont Antiquem zobá pouze zelené rostliny a plody, a tak ještě nevymřela docela. Má velice zvláštní schopnost úplně splynout s prostředím a velmi toho využívá při lovu na který moc nelétá, jelikož většinu času prospí. Dožívá se věku želvy sloní a má i výbornou paměť, takže se nikdy neztratí ani v džungli rostlin hustých a tajemných lesů kde pobývá. Je přátelská, ale i nebezpečná, jelikož ovládá temnou magii, takže když ji potkáte (což je nepravděpodobné) radši ji neurážejte, velmi dobře vám rozumí.

Tento druhý obrázek vzniknul stejný den co byla sova dokončena. Trval asi jen půl hodiny. Inspiroval mě Kapitán Amerika na který se spolubydlící zrovna koukaly. Vzpomněla jsem si na Batmana a tím jsem si vzpomněla na Gotham kde Bruce bydlí no, a má to trochu delší historii a tak se tu nebudu vykecávat a tady to je:

Ttřetí obrázek byl stvořen za jediním účelem a to na soutěž. Podařil se mi teda až na druhý pokus, což se mi nestává často, ale stál za to, protože jsem vyhrála první místo a jela jsem do Marmarasu, blízkého městečka, kde jsem s dvěma vítězi ostatních kategorií měla moc dobrou zmrzlinu. Byla to skvělá změna po trčení v hotelu a opakování stále stejné rutiny.

Poslední obrázek jsem namalovala na žádost člověka z mého oddílu, protože se mu moc líbil měsíc na soutěžním obrázku. V oddíle jsem byla se samými skvělými lidmi, a tak jsem ráda vyhověla.


PS: Všechno je na A4, větší papíry neměli a NE, ty obrázky se prostě NEotočí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irith Irith | Web | 4. září 2016 v 20:36 | Reagovat

Hodně hezké! Fakt hodně. Strašně se mi líbí ta barevná kombinace sovy. Rozteklé město se mi moc líbí a ta krajinka u moře je moc zajímavá. Zvlášť je dobrý nápad s tím přechodem do vody. A to poslední... je to kýč jak bič :-) Ale hezký kýč :-)

2 Eri Eri | Web | 4. září 2016 v 21:02 | Reagovat

[1]: Díky Irith, u mě vítězí sova a myslim si že se mi z těchto 4 obrázků povedla nejlíp. Pravda je, že kýče jsou rychlé a jednoduché a tak jsem tomu trochu propadla,(zvlášť když pak přijde spousta lidí a chtějí obrázek :P )

3 Šárka Šárka | Web | 7. října 2016 v 17:48 | Reagovat

Teda, jsou nádherné! :) Sovička je správně fantazácká, nikdy by mě nenapadly tyhle barvy, ale sluší jí to. Navíc ty detaily jako žluté oči a drápky...
A i druhý a třetí obrázek se mi fakt hodně líbí. Především je vidět, že tu techniku hezky máš v ruce. Jsou tam určité netriviální tahy a textury, lesk na vodě, siluety a nebe...

Poslední obrázek. Je to snad kýč? Všimněte si , jak moc udělá taková trošička fialkové barvy za horizontem :D Přesto to má k pravému kýči ještě hodně, hodně daleko.

Nejkýčovatější kýč, co jsem zatím viděla, bylo nějaké video pouličního "umělce", co za pár minut pomocí kříd a prstů vytvořil takovou přímořskou krajinku zapadajícího slunce. Brr :D A takoví už jsou i v Praze

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama