Leden 2017

Knižní výzva 2017

9. ledna 2017 v 19:12 | Ilian |  Blog
Tak se po roce se zpožděním hlásím s uzavřením knižní výzvy od Ells za rok 2016 a plánem na rok 2017. Takže, jak to dopadlo?

Pohádková sonáta pro flétnu - druhá věta

5. ledna 2017 v 20:57 | Ilian |  Písničky
Tak především bych tohoto článku chtěla využít a opožděně poblahopřát panu profesorovi Tolkienovi k jeho 125. narozeninám. Na profesora!

A teď k tématu. Možná si pamatujete na první větu mojí sonáty pro flétnu, kterou jsem sepsala před rokem mamce k Vánocům. Teď jsem tedy sepsala i pokračování, dokonce s doprovodem - houslemi. Byla bych taky moc ráda, kdybyste dali vědět, která věta se Vám líbila víc.

Poustevník

1. ledna 2017 v 0:00 | povídka - Lithiel, přání - všickni fantasyologové
Asi před třemi dny mi Ilian dala za úkol napsat silvestrovský článek na blog. Asi před třemi hodinami jsem si na to vzpomněla. Nevěděla jsem co sem napíšu, neměla jsem ponětí. A tu mě z ničeho nic na poslední chvíli zachránil dokonalý nápad na novoroční povídku. No a psala jsem a psala jsem a psala a má to přes tisíc slov, takže se to sem ani nevejde (mám tu jen odkaz na docsy, bohužel). Já sama jsem na ní náležitě pyšná i když je tzv. spíchlá horkou jehlou (zase ;) :P) ale přesto se mi líbí a myslím, že jsem s ní spokojená. Posuďte sami. :)