Poustevník

1. ledna 2017 v 0:00 | povídka - Lithiel, přání - všickni fantasyologové
Asi před třemi dny mi Ilian dala za úkol napsat silvestrovský článek na blog. Asi před třemi hodinami jsem si na to vzpomněla. Nevěděla jsem co sem napíšu, neměla jsem ponětí. A tu mě z ničeho nic na poslední chvíli zachránil dokonalý nápad na novoroční povídku. No a psala jsem a psala jsem a psala a má to přes tisíc slov, takže se to sem ani nevejde (mám tu jen odkaz na docsy, bohužel). Já sama jsem na ní náležitě pyšná i když je tzv. spíchlá horkou jehlou (zase ;) :P) ale přesto se mi líbí a myslím, že jsem s ní spokojená. Posuďte sami. :)(text článku je prý moc dlouhý a já nevim jak to přelstít, takže sem musím dát jen odkaz bohužel :'( )


No a taky my, všichni fantasyologové, Vám všem přejeme krásný, nový rok plný úspěchů, radosti, štěstí, pohody, klidu, prostě všeho dobrého co na tomhle světě a nejen na tomhle světě je a může být. A hlavně nezapomeňte! Nezapomeňte na to důležité, co jste v tomto roce zjistili a to, že to nejdražší co máte, jsou Vaše tvořivé hravé ještě napůl či zcela dětské mysli, vaše zlatá srdce a láska, kterou každý den rozdáváte a přijímáte od ostatních lidí, které máte rádi a kteří mají rádi Vás a pamatujte si, že bez Vás by byl svět o mnoho chudší a o mnoho smutnější. Tak se opatrujte, buďte šťastní a užijte si celý ten dlouhý nový rok, dělejte velké věci a mějte velká srdce!
Šťastný nový rok!

přejí
Fantasyologové
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irith Irith | Web | 2. ledna 2017 v 18:40 | Reagovat

Přání je moc pěkné :-)
Ta povídka... nějak mi přišla dost bez pointy. Celou dobu jsem čekala, kdo to vlastně ten mužík je a... brýle ve Středozemi :-)?
Ale jinak pěkná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama