Březen 2017

CWC Day 4 - Napiš básničku, ve které jsou použita tato slova: modrá, nedůvěra, polovina, brnknout

30. března 2017 v 21:43 | Ilian |  Básničky
Wau! Dva články za dva dny! Aneb dohánění na konci měsíce :-) Musím říct, že s poezií žádné valné zkušenosti nemám, ale nakonec jsem s výsledkem docela spokojená. Zvolila jsem docela vážné téma a k tomu volný verš, ale snad se i tak bude líbit.

CWC Day 3 - Příběh, který se odehrává před rokem 1950

29. března 2017 v 22:04 | Ilian |  Povídky
Hurá! Ilian chytla psací náladu a napsala povídku! No, po té spoustě slibů jsem vážně ráda, že už to tu je. Myslím, že zpracování tohohle tématu je dosti nezvyklé, ale mně se líbí a doufám, že Vám bude taky :-) Ale téma splněno, příběh se odehrává v pravěku...ale to zase neznamená, že tam trocha té budoucnosti nebude :-)

Já a Doktor: Elektrárna - Doktor kdo?

27. března 2017 v 21:05 | Ilian
Další část povídky o Elizabeth, protože jsem líná teď narychlo dopisovat třetí část CWC a chce se mi spát. Zajímalo by mě, jestli tohle vůbec někdo čte, ale jestli ano, doufám, že se líbí :-)

Já a Doktor: Elektrárna - Záchrana

16. března 2017 v 21:42 | Ilian |  Povídky
Další část mé doktorovské povídky :-) Nebojte, na psací výzvě pracuju, jenom jsem dost dlouho nevěděla, co napsat na třetí téma. Radši sem ale nebudu psát, kdy to hodlám vydat, jinak to nakonec bude tak za měsíc...

CWC Day 2 - fanfiction

8. března 2017 v 21:40 | Ilian |  Povídky
Hurá, sláva! Konečně jsem se dokopala k dopsání druhé části psací výzvy a dokonce Tolkienovské fanfiction! A o čem je? Pipin se Smíškem se rozhodnou postavit sněhuláka, ale moc jim to nejde. Když se do toho pak připletou Estella s Diamantou a jejich nemístné poznámky, hobiti se rozhodnou pomstít. Nedopadne to ale moc podle jejich představ. Nebo snad ano?

Já a Doktor: Elektrárna - Požár

5. března 2017 v 21:34 | Ilian |  Blog
Tentokrát něco pro Whoviany a to první část mojí kapitolové povídky. A Tolkienmaniaci si můžou konečně oddychnout nezoufejte, mám rozepsanou další čás psací výzvy (fanfiction) a bude o Smíškovi s Pipinem :-)
***
Anotace:
Jmenuji se Elizabeth Thompsonová, je mi 22 let a bydlím v Londýně v Británii. Studuji architekturu. Pokud se mi někdy podaří složit zkoušky, postavím největší budovu na Zemi a potom budu cestovat. Zatím nevím kam. Snad hodně daleko. A taky bych chtěla napsat knihu. Častěji než v tomhle světě se totiž vyskytuji ve své hlavě.

Elizabeth je normální dívka, která nesnáší svůj normální život. Vše se ale změní, když při požáru v domě svých rodičů potká tajemného muže jménem Doktor s podivnou modrou budkou. Na seznamování ale není moc času. Po celém světě postupně černá zem a nastávají nečekané požáry a výbuchy. Doktor tvrdí, že v tom mají prsty mimozemšťani a je jen na něm a na Elizabeth, aby to vyřešili.

Toto je první díl ze série Já a Doktor. 
Celkově by to mělo být něco jako normální série Doctora Who, takže snad bude
celkově dílů třináct.