Kterak jedna rasa vznikla

23. května 2017 v 21:59 | Ilian |  Povídky
Tak, konečně jsem se dostala k vydání posledního drabblu, co jsem do DMD 2017 napsala. Omlouvám se, že to tak trvalo, ale moc nestíhám. Na konci dubna jsme byly v Itálii, pak v Anglii a teď o víkendu byl Animefest. Ale tenhle týden máme ve škole celkem volno (maturity), tak bych snad mohla napsat něco do výzvy.

Co se týče tohoto drabblu, nejsem s ním spokojená, ale dám Vám ho sem, abyste věděli, jak asi u mě vypadá autorský blok.

Název: Kterak jedna rasa vznikla
Fandom: Utajený
Téma č. 26: Překovat meče v pluhy


Kdysi žily dva národy lidí, které byly velmi odlišné. Měly staré spory, které často řešily pomocí mečů. Jednou však, přišel starý čaroděj a pravil: "Och, bláhoví lidé! K čemu jsou takovéto potyčky? Překovte meče v pluhy a věnujte pozornost svému živobytí!"
Lidé ho poslechli a spojili se. Zakrátko však začaly být mezi nimi rozdíly. Kmen s menšími lidmi si vedl dobře, žili poklidný život a nevšímali si okolí. Velcí lidé však pro toto nadání neměli a vznikl znovu rozkol.
Malí lidé odešli a od té doby se velmi změnili. Ale nakonec přišli do úrodné travnaté kopcovité krajiny. Do jejich Kraje.
Utajený fandom: Pán prstenů
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama