Druhé narozky!

17. listopadu 2017 v 20:42 | Ilian |  Blog
Čas ubíhal jako voda a než jsme se nadáli, zjistili jsme, že už jsme tu mezi Vámi blogery celé dva úžasné roky! Přesně před dvěma lety v tuto minutu byl na blogu Fantasyologie vydán první článek!
Je docela vtipné (a smutné) si teď zpětně číst, kolik jsem Vám toho minulý rok slíbila a nesplnilo se to (a to mě štve). Takže, co to zkusit znovu a lépe? You-tube kanál snad už opravdu bude. Nahrávky jsou upravené, obrázky k videím se tvoří, už jen stačí dát to dohromady. Co se rozcestníků týče, chtěla bych je vytvořit, ale musím si důkladně načíst, co a jak. Za tento rok bylo vydáno pouze 45 článků, což je o 30 méně než minulý rok a aktivita je asi to, co se budeme snažit nevíce zlepšit. Omlouvám se, zvlášť za dočasnou neaktivitu v tomto měsíci, ale je Whocon, na který připravujeme kostýmy a navíc jsem začala psát sci-fi povídku, o které ale nevím, jestli ji publikovat. Byla by taková komediálně střelená, kdyby někdo měl zájem, nechť se ozve a já to zvážím ;-)

A co se tedy za ten rok nového stalo a na co se (teoreticky) můžete těšit?

  • Získali jsme nové fandomy, ze kterých se tu nějaká tvorba již objevila a snad se bude objevovat dál a ve větším měřítku (ale Pána prstenů omezovat nebudeme, nebojte)
  • Zúčastnili jsme se nových akcí a potkali nové lidi - Animefest, Tábor Vlaštovky a v tuto chvíli jsme na Whoconu
  • Začali jsme vyrábět cosplaye, ze kterých se tu snad objeví nějaké fotky a možná přibudou i tématické články
A navíc se mi v úterý stala naprosto úžasná a neočekávatelná věc. Přišel mi dopis od kamarádky z tábora, ve kterém psala, že se podívala na náš blog... a napsala vlastní krásnou povídku o Tirii (pokud získám svolení, zveřejním jí tu)! Úplně mě to zaskočilo a neskutečně potěšilo a snad by to mohlo být další nakopnutí pro návrat k Tirii a zvýšení aktivity.

A na, konec jako minulý rok, patří poděkování všem, co tenhle blog navštívili a něco si tu prohlédli, či dokonce zanechali komentář. Jsme rádi, že jste se i přes kolísající aktivitu vraceli a podporovali nás. Zase největší dík patří Mittalmarovcům a celému spolku kolem nich, se kterými jsem měla tu radost strávit další skvělý čas na Ennorathu a na táboře. Moc díky všem za ty úžasné dva roky a doufejme, že další budou ještě lepší!

Vaši Fantasyologové!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irith Irith | Web | 19. listopadu 2017 v 17:15 | Reagovat

To už je to dva roky? To to letí.. Myslím, že o povídku by jistě zájem byl. A s předsevzetími Vám držím palce, je to s nimi složité :-)
Za tábor děkujeme taktéž :-)

2 Ilian Ilian | Web | 21. listopadu 2017 v 22:34 | Reagovat

[1]: Že jo? Pořád mi to přijde jako chvilka! No, s povídkou se uvidí, kdyžtak to bude chvilku trvat, protože bych v ní chtěla nejdřív víc pokročit, abych nevydala jednu kapitolu a pak se na to vykašlala ;-) Taky doufám, že předsevzetí vyjdou, moc díky za podporu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama