PF 2018

1. ledna 2018 v 0:00 | Lithiel a všichni fantasyologové |  Písničky
Ahoj! Tak už je to zase další rok, to snad není pravda. Asi bych Vám tu měla sepsat nějaký ten sloh o tom, co všechno jsme v tomto roce zažili a jak to bylo super, a co všechno Vám přejeme do Nového roku a vykouzlit nějakou velice moudrou a složitou úvahu na téma Kouzlo Nového roku aneb Jak ten čas plyne ale ne, nic z toho neudělám protože jsem na to moc líná, stejně by to nikdo nečetl mám pro Vás něco lepšího ;)Poté co do mě Ilian dlouho hučela a nejméně stokrát mi to musela ve škole připomenout, jsem se dohrabala k tomu zpracovat všechny nahrávky a obrázky co mi poslala, udělat z nich videoklipy a..... dát je na youtube!!!!

Takže tímto slavnostně oznamuji založení našeho fantasyoložského youtube kanálu!!!! Tramtadadá!!!!
(no ona to možná zas taková sláva asi nakonec stejně nebude...)

A jestli chcete malou ochutnávku tak zde jsou odkazy:

Takže abych ten Silvestr nakonec neodbyla, tak Vám přeci jen popřeji za nás za všechny něco pěkného do toho dalšího roku.
Přejeme Vám vše nejlepší, mnoho štěstí a zdaru, síly, energie (pozitivní), inspirace, nových nápadů a myšlenek, lásky a přátelství, nových vědomostí a dobré zdraví, ať se Vám daří a hlavně ať se Vám nikomu nic zlého nestane, protože Vás máme rádi a na Vás na všech nám moc záleží :)

Krásný a úspěšný Nový rok 2018 Vám přejí

všichni blázni, snílci a umělčíci z blogu FANTASYOLOGIE!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama